Tvorba webových stránek
a mobilních aplikací

Narodili jsme se s klávesnicí v ruce, proto pro nás není žádný Váš požadavek v oblasti tvorby software a internetového marketingu překážkou. Ať již potřebujete jednoduchou webovou prezentaci, e-shop, nebo složité řešení napříč různými platformami, jsme tu právě pro Vás.

Rádi s Vámi zkonzultujeme a vysvětlíme vše, co Vám nebude jasné, a pokusíme se navrhnout optimální řešení právě pro Váš projekt. Naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti nám k tomu dávají ty nejlepší předpoklady. Aby bylo možno web snadno obsluhovat, samozřejmostí je vytvoření a aplikace redakčního systému, pomocí kterého bude moci webové stránky spravovat kdokoliv bez hlubších znalostí z oblasti informačních technologií.
Díky tomu, že nabízíme grafické zpracování každého projektu od A do Z, tak jsme schopni splnit všechny Vaše požadavky. Finální balíček obsahuje kompletní grafický návrh, který by se s Vámi neustále konzultoval, abyste byli co nejvíce spokojeni (nehrozí tedy, že web uvidíte až ve finální podobě a nemusel by se Vám líbit). Dále kompletní kódování, programování, redakční systém, napojení na google analytics. RESPONSIVNÍ DESIGN, který je dnes už téměř nutností (mobil/tablet/PC verze webu), základní běžnou SEO optimalizaci + Vám zařídíme odpovídající doménu a hosting. Samozřejmostí je podpora do budoucna v případě jakýchkoliv problémů či dalších požadavků.

Spolupracujeme s nejlepšími firmami v ČR na online marketing. Pokud budete chtít povýšit Váš nový web na ještě vyšší level, aby Vás měly vyhledávače ještě raději a tržby stoupali rychleji, vše Vám zařídíme. Možností je spousta - Google Adwords, Seznam Sklik, Facebook,...

Tvorba webových prezentací

Od těch nejmenších microsite až po rozsáhlé podnikové weby napojené na interní informační systém.

Tvorba desktopových aplikací

V dnešní době se většina aplikací vyvíjí pro webovou platformu, ale jsou případy, kdy desktop nenahradíte. I my se s takovými případy setkáváme a jsme připraveni Vám vytvořit nativní aplikaci, kterou spustíte i mimo webový prohlížeč.
Příkladem mohou být různé aplikace pro nízkoúrovňovou komunikaci s hardwarem počítače, speciální firemní systémy nebo jen případy, kdy si raději dáte řešení na flešku a můžete si ho nainstalovat. Rádi Vám poradíme se zvolením vhodné platformy a zrealizujeme výsledné řešení.

Tvorba mobilních aplikací

Dnes už se ani nedá říci, že jsou mobilní systémy na vzestupu, ty se už staly součástí každodenní práce většiny z nás. Poptávka po mobilních aplikacích je proto obrovská a my jsme připraveni Vám nabídnout jejich zhotovení. Poradíme Vám se zacílením na uživatele jednotlivých operačních systému a výslednou aplikaci umístíme na jejich online úložiště, v případě potřeby propojíme se sociálními sítěmi a reklamními systémy.

Tvorba e-shopu

Základem úspěšného obchodování na internetu je mít e-shop postavený tak, aby splňoval jak globální požadavky na funkčnost, tak i individuální pro danou cílovou skupinu. Je rozdíl jestli stavíte e-shop s oblečením pro mladé nebo doplňky stravy pro seniory. My si toto uvědomujeme a ke každému novému e-shopu přistupujeme zcela individuálně. Svěřte nám i Vy své plány a my Vám pomůžeme vytvořit obchod, který se ve velkém online světě prosadí.

Propojení virtuální prohlídky s webem

 Pro Vaši maximální spokojenost Spolupracujeme rovněž s firmou, která vytváří virtuální prohlídky Vašich firem (provozoven). Vymysleli jsme jednoduché řešení, jak co nejlépe a nejefektivněji vyřešit právě propojení webu a virtuální prohlídky.

Díky tomu, že to je produkt od google, tak má na web velmi příznivý vliv a posouvá ho mnohem výš ve vyhledávačích, než když by prohlídku neobsahoval, nebo-li je to velmi dobrá varianta SEO optimalizace webu.

Její druhou velkou výhodou je samotná reklama pro danou firmu + její zvýraznění v mapách na google. Součástí prohlídky jsou rovněž fotky exteriérů a interiérů firmy včetně výrobků a služeb. Pokud budete mít zájem, jsme schopni Vám tuto prohlídku rovněž zajistit.
Ukázky, jak takové propojení vypadá, naleznete
v referencích (například web www.dalur.cz)

Kontakt

Ing. Lukáš Duda LD Ekonom
Nová Cerekev 188
394 15 Nová Cerekev
lukas.duda@ldekonom.cz +420 728 406 409 IČ: 02561824
Odkaz profil Facebook Odkaz profil Google Plus

Napiště nám

Sledujte náš profil na Facebooku a Google+